• Główne kierunki sprzedaży
  Główne kierunki sprzedaży

  Produkowane przez nas  okna dachowe sprzedajemy zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym - głównie w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce.  

 • Innowacyjność technologii
  Innowacyjność technologii

  Produkcja okien dachowych z PVC przyjaznych środowisku z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Wpisuje się w inteligentne i energooszczędne budownictwo.

 • Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego
  Jesteśmy członkiem Krajowego Klastra Kluczowego

  Od 2015 roku należymy do Wschodniego Klastra Budowlanego, który posiada statut Krajowego Klastra Kluczowego.

Przetargi -art

Cechy innowacyjności okien dachowych z PVC Okno wykonane na bazie nowego systemu profili osłonięte od strony zewnętrznej profilami z blachy aluminiowej, powlekanej z obu stron powłoką poliestrową. Okno wyposażone w modułowy plastikowy system wentylacyjny z uchwytem służącym do otwierania i wietrzenia w połączeniu z czerpnią otwieraną automatycznie, co umożliwia wentylację pomieszczenia nawet przy zamkniętym oknie. Możliwość zastosowania klamki tylko u góry lub również u dołu skrzydła spowoduje możliwość rozszczelnienia wentylacyjnego, a wtedy górna klamka stanowić będzie moduł wentylacyjny. Klient ma możliwość wyboru i opcji otwierania okna w zależności od wysokości montażu okna w dachu nie tracąc jednocześnie wentylacji. Zastosowanie składanych kątowników montażowych zamontowanych na ramie okna, powoduje, że instalacja okna nastąpi w przeciągu 2 minut od momentu wyjęcia okna z kartonu co znacznie ułatwia jego montaż.

Innowacje - art

Innowacje

Innowacyjność technologii wdrożonej do produkcji okien z PVC.

więcej

Oferta

Zapoznaj sie z bogatą ofertą naszych produktów stolarki okiennej oraz akcesoriów.

więcej

Pakiety szybowe

Wybierz pakiety szybowe o wysokiej wydajności w celu wiekszej oszczędności.

więcej

Przetargi

Zapraszamy do zapoznania się i do wzięcia udziału w ogłoszonych przetargach.

więcej